Cafe Reunion

Do 200 osob
Cafe Reunion / Prague Congress Centre / Vstup číslo 5 / Otevírací doba: po - pá 9:30 - 17:00

Nápoje Dejte si
Prosecco (0,15) 70 Kč Domácí sendviče
dle denní nabídky 75 Kč
Červené, bílé víno (0,2)  70 Kč Saláty dle denní nabídky
75 Kč
Pilsner Urquell (0,33) 50 Kč  
Cider (0,4) 60 Kč  
  SLADKÁ TEČKA
Espresso lungo, ristretto 40 Kč Domácí sladkosti od 35 Kč
Cappuccino 50 Kč Dorty z naší cukrárny
45 Kč
Caffe latte 50 Kč  
Čaj 30 Kč  
  SNACKY
Domácí limonáda (0,3) 40 Kč Sušenka 25 Kč
Veoda perlivá, neperlivá (0,33) 40 Kč Chipsy 50 Kč
Ovocné džusy (0,2) 45 Kč Ořechy 50 Kč
Coca-Cola, Zero (0,33) 45 Kč  
Ukázat na mapě
5. května 1649/65
Praha

PODOBNÉ LOKALITY

Bawag banka

Do 200 osob | Na rohu Štěpánské a Václavského náměstí se tyčí kupole Bawag Bank. Prestižní místo s ohromujícím výhledem na historickou část Prahy včetně Petřína a Pražského hradu. Prostor skýtá dvě patra vhodná pro catering, tanec i doprovodný program vašeho večírku s klienty nebo zaměstnanecké party.

Chci vidět víc
Braunův dům

Do 200 osob | Ač v samotném srdci Prahy, vedle Novoměstské radnice, je Braunův dům zárukou dokonalého soukromí. Historické stavení, kdysi majetek Matyáše Brauna, disponuje dvěma sály, pyšní se původní gotickou klenbou a prostorným venkovním atriem. Pro pořádání společenských akcí a seminářů je jednoduše ideální.

Chci vidět víc
Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc
Písecká brána

Do 200 osob | Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

Chci vidět víc
Muzeum hudby

Do 200 osob | Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc
Villa Pellé

Do 200 osob | Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Navštivte nás