Zámek Zbiroh

Nad 500 osob
Renesanční zámek Zbiroh založený ve 12. století získal dnešní podobu přestavbami na konci 16. a 19. století. Je ideální místem pro různé firemní i soukromé akce v rozsahu od 10 do 5 000 hostů. Žily v něm významné osobnosti české historie: císař Rudolf II., Karel IV. Ema Destinová a Alfons Mucha zde stvořil kompletní Slovanskou epopej. Zámek je obklopen 63 hektarovým parkem a nabízí velké množství nejen sportovních aktivit. Ubytování s autentickou atmosférou poskytuje přilehlý Chateau hotel Zbiroh. Vše o službách zámku naleznete na www.zbiroh.com

Kapacita raut gala Konference divadlo
Muchův sál 320 160 180 200
Secesní salonek 40 30 40 50
Erbovní sál 250 80 80 120
Štrousbergův salonek 20 10   20
Zednářský salonek   20    
Ukázat na mapě
Zbiroh
338 08 Zbiroh

PODOBNÉ LOKALITY

Hala Pragovka

Nad 500 osob | Na jaře 2016 znovu ožila legendární prvorepubliková továrna Pragovka. Komplex industriálních hal tepe kulturou a skvěle ladí s plejádou akcí jako koncerty, večírky se současnou elektronickou hudbou, ale také reprezentativní akce či food festivaly.

Chci vidět víc
Prague Congress Centre

Naše exkluzivní lokalita | Nad 500 osob Impozantní výhled na historickou Prahu, reprezentativní prostory až pro 10 000 účastníků, nespočet salónků a vynikající dostupnost. To všechno a mnohem víc nabízí Prague Congress Centre, ideální prostor pro akce všeho druhu. Více informací o lokalitě najdete na www.praguecc.cz Kavárna Café Reuion pro veřejnost https://zatisicatering.cz/cz/kongresove-centrum-praha/cafereunion

Chci vidět víc
Národní dům na Smíchově

Nad 500 osob | Reprezentativní secesní budova dominující smíchovskému náměstí nabízí prostory pro velké i malé akce, konference a společenské události včetně plesů. Celkovou kapacitou se řadí mezi jeden z největších kulturních domů v Praze. K dispozici jsou velké i malé sály, mezisály, salonky, suterén o celkové kapacitě až 1800 hostů.

Chci vidět víc
Národní dům na Vinohradech

Nad 500 osob | Poloha i dostatek velkých sálů i menších salonků jako by předurčovala toto místo být ideálem pro společenské a kulturní akce s větším i menším počtem hostů. Prostor je vhodný pro společenské, vzdělávací i kulturní programy, kongresy, komorní koncerty, přednášky a celou plejádu dalších akcí.

Chci vidět víc
Palác Žofín

Naše exkluzivní lokalita | Nad 500 osob Půvabný ostrov v samém srdci Prahy skrývá ve svých zahradách novorenesanční budovu paláce Žofín. Historická stavba skýtá rozličné atraktivní prostory pro obchodní jednání, společenská setkání či komorní koncerty. Během letních měsíců je tato lokalita krásným místem pro konání svateb. Zajistíme výhodné podmínky - kontaktujte Kateřinu Vickovou, katerina.vickova@zofin.cz, M: +420 777 317 633. Více informací o lokalitě najdete na www.zofin.cz

Chci vidět víc
Obecní dům

Nad 500 osob | Ohromující reprezentační prostory v samém centru Prahy v sousedství Prašné brány a domu U Hybernů. Secesní stavba s výzdobou z rukou nejvýznamnějších českých malířů a sochařů počátku 20. století nabízí několik sálů vhodných pro koncerty, výstavy a další společenské akce.

Chci vidět víc
Pražský hrad

Nad 500 osob | Chcete-li dodat své galavečeři či banketu skutečnou majestátnost, je Pražský hrad pro vás tou správnou volbou. Dokonalý quodlibet slohů vyskytující se v jedinečném souznění v symbolu české státnosti dá okusit vašim hostům pocity králů a panovníků, kteří se zde po staletí procházeli. Komplex paláců, katedrál a dalších budov reprezentujících příklady nejrůznějších architektonických slohů a stylů představuje průřez českou historií. Nejdůležitějším místem je Španělský sál, jehož barokní výzdoba jistě umocní atmosféru gala večeře nebo banketu.

Chci vidět víc
Forum Karlín

Nad 500 osob | Nedaleko centra Prahy v rozvíjející se čtvrti Karlín najdete nové art venue se skutečně výjimečnou akustikou. Tato multifunkční hala Forum Karlín se pyšní oceněním 11. nejlepší akustický sál na světě. Výborně se zde vyjímají kongresy či kulturní a společenské akce. Více informace o lokalite najdete na www.forumkarlin.cz

Chci vidět víc
Průmyslový palác

Nad 500 osob | Secesní prosklená stavba s ocelovou konstrukcí z roku 1891 je nejstarším výstavním prostorem v Praze. Budova však svou elegancí ozdobí každou společenskou i kulturní akci, banket či firemní prezentaci. Paleta událostí padnoucích Průmyslovému paláci je skutečně široká.

Chci vidět víc
Vozovna Střešovice

Nad 500 osob | Technická památka ukrývající sbírku historických vozidel městské hromadné dopravy, jízdenek a dalších exponátů. Vozovna Střešovice neslouží jen jako muzeum, ale rovněž jako depo funkčních historických tramvají, jež se odtud dodnes vydávají na cestu do starých známých kolejí.

Chci vidět víc

Navštivte nás